chcete krásné svatební fotografie?

záleží vám na kvalitě?

Záleží mi na vaší spokojenosti.

záleží mi na detailech.

JSEM VÁŠ SVATEBNÍ FOTOGRAF

Svatba je den, na kterém záleží. Svatební fotky patří k těm nejdůležitějším. Jsou totiž věčné.

Pomohu vám dotvořit parádní svatební atmosféru. Budete-li chtít, budu s vámi moc ráda od ranních příprav, kde mohu společně s vámi postupně přivítat hosty až do večera při dokumentování zábavy. Je to na vás.
Jsem připravena na jakékoli podmínky. Pracuji s detaily na fotkách a díky nim budou vaše alba naprosto jiná než u většiny lidí.

Těším se na vás.

Rezervace na rok 2021 jsou v plném proudu, neváhejte dlouho. Termíny se mi plní a kapacitu mám omezenou.

Svatební fotograf ceník

cENY OD

7 999 Kč

Svatební focení nabízím celodenní, půldenní nebo časově zkrácené, dle vašich požadavků.
Ráda uskutečním focení svatby v Ostravě, v okolí Ostravy na Čeladné, v Praze či Brně - tzn. po celé České Republice.
Dále nabízím svatební focení v zahraničí.
Vždy se snažím, aby jste se při focení cítili v pohodě a dobře. Jsem přátelská a lidská.

Při focení využívám jak denního světla, tak přídavného osvětlení, většinou externích blesků se softboxem nebo odrazných desek. Vždy záleží na světelných podmínkách. Tudíž mi neunikne žádná hezká momentka s vámi.

Úprava fotek je nedílnou součástí moji práce, je to 50% úspěchu.
U novomanželských fotek se věnuji detailům jak na pozadí, tak u vás. Další fotografie upravuji všechny ve světlech, stínech, barvy, odstranění sem tam nežádoucích detailů, projasnění. Snažím se vždy zpracovat fotku tak, aby byla nadčasová. Trendy dneška nemusí platit za 5 let.

V každém balíčku vám dám VŠECHNY fotografie, které jsou ostré a hezké. Nepřijdete o jediný okamžik z mé série. Většinou se jedná od 150 ks a výše (záleží na velikosti balíčku a délce focení).

Sestavím vám jak černobílou, tak barevnou kolekci novomanželských fotek. A nejen jich. Budete-li chtít, dodám vám černobílou verzi u jakékoli, kterou si budete přát.

Mohu vám zároveň nabídnout tisk fotografií - velkoformátový tisk nebo malé fotografie od 10x15 cm. Dále vám mohu pomoci při vytvoření fotoknihy nebo fotokalendáře.